2019 balandžio 16d. VILNIUS.Fotografijos išmaniuoju telefonu grožio specialistams kursas. LAIMA PENEK

Fotografijos išmaniuoju telefonu grožio specialistams kursas su Laima Penek

Mūsų išmanieji telefonai savyje slepia nuostabias galias – jais ne tik galime skambinti ar rašyti žinutes, bet ir fotografuoti, redaguoti nuotraukas. Pamačius gerą kadrą nebereikia gailėtis, kad šiandien prie savęs neturime profesionalios foto kameros – pakanka įkišti ranką į kišenę ir greitu mostu išsitraukus telefoną sugauti tą akimirką jo fotokameros akimi.

Išmaniųjų telefonų kameroms vis profesionalėjant, fotografijų kokybė irgi vis labiau kyla. Kiek daug parodų surengta, kiek knygų išleista naudojant būtent telefono kamera užfiksuotus kadrus.

Jeigu turite išmanųjį telefoną, tuomet įdomiai, nekasdieniškai, originaliai ir daug profesionaliau fotografuoti galite ir jūs.

FOTOGRAFIJOS TELEFONU MOKYMŲ PROGRAMA:

° 21 amžius – vaizdų kultūra
° Fotografija Facebooke ir Instagrame – kaip nedingti tarp tūkstančių kitų
° Draugiška telefono kamera – kaip ji veikia?
° Nustatymai ir funkcijos – paprastai ir aiškiai
° Šviesa – kodėl ji tokia svarbi fotografijoje, kaip ją naudoti
° Kompozicija – maži ir dideli triukai
° Nuotraukų koregavimas / programėlės
° Spalvų galia
° Kur surasti (kartais išblėstantį) įkvėpimą, idėjas fotosesijai.
° Kaip pamatyti kasdieniškus dalykus naujai

Paprastai, greitai ir aiškiai suprasite svarbiausius techninius nustatymus, išmoksite, kokios funkcijos ir programos jums parankiausios, sužinosite profesionalios fotografijos paslapčių ir triukų bei visa tai išbandysite čia ir dabar.

Skirta grožio specialistams (kirpėjams, makiažo, šukuosenų, antakių procedūrų, permanentinio makiažo, manikiūro, pedikiūro specialistams).

Mokymus veda Laima Penek, profesionaliai fotografuojanti jau 12 metų. Fotografijos meno paslapčių mokėsi Lietuvos ir Portugalijos universitetuose, jos žinių bagaže 2 aukštojo mokslo diplomai.

Laima buvo pagrindine fotografe Popiežiaus Pranciškaus vizito metu, yra dirbusi su aktoriumi Jean-Claude Van Damme ir pasaulinio garso rinkodaros guru Seth Godin, juos fotografavusi, kelis metus yra fotogerafavusi Lisabonos ir Portugalijos mados savaitės metu. Jos nuotraukų nori visa puokštė didelių ir mažų renginių: TEDx, Forum One, Verslo žinių Gazelės, Reach for Change Lithuania, Sorainen, Roots & Rootes International, Moda Lisboa, Portugal Fashion ir kt. Jos nuotraukų galima rasti dienraščiuose bei žurnaluose „L’Officiel Mada“ ir „Laima“.

Laimos Penek žinios, patarimai, įžvalgos ir geras humoro jausmas imtis fotoaparato padrąsino jau ne vieną.

TAI YRA PRAKTINIAI MOKYMAI, TODĖL DALYVIŲ SKAIČIUS LABAI RIBOTAS!

Mokymų trukmė: 8 ak. val.
Data: 2019 balandžio 16 d.
Mokymų vieta: Estetikos studija, Vilnius
Kaina: 89 Eur

Būtina išankstinė registracija. Vietų skaičius ribotas.
Registracija atliekama tik sumokėjus 49 Eur registracijos mokestį. Registracijos mokestis negrąžinamas, jis įskaičiuotas į kursų kainą. Atsiskaityti galima pavedimu: Simona Pajedaitė, A/S Nr. LT10 7044 0003 1064 2227, AB SEB bankas.
Pavedimo paskirtyje nurodykite: fotografijos kursai

Sumokėjus mokestį prašome registruotis žinute su tekstu:
Vardas, Pavardė
Telefono numeris
El. paštas
Miestas
Kursų data

Daugiau informacijos tel.: 8 682 22737, el.paštu maqprobaltic@gmail.com arba facebook žinute Estetikos studija

Organizatoriai pasilieka teisę keisti renginio sąlygas apie tai informavę užsiregistravusius dalyvius jų nurodytu el.paštu.
Tekstas yra organizatorių nuosavybė, kopijuoti ar plagijuoti griežtai draudžiama.