Forever Young – aktyvių peptidų ir veikliųjų medžiagų programa – jauninanti, apsauganti ir atkurianti odos drėgmę

Odos drėgmės balansą atkurianti, jauninanti ir apsauganti odą programa, paremta aktyvių peptidų ir kitų medžiagų veikimu. Suteikia odai drėgmės, stiprina jos apsaugines sistemas, nualintas išorės veiksnių, streso, nuovargio. Smulkios raukšlės išlyginamos, mimikos raukšlės susilpninamos, atkuriamas odos strangrumas.

Naudojant formulę Forever Young, kurios sudėtyje yra „tinkami odai” peptidai E.G.F. (Epidermal Growth Factor) ir E.T.F. (Epidermal Thymis Factor), galima ištaisyti kosmetinius defektus, atsiradusius bėgant laikui ir, kas svarbiausia, sustabdyti įvairių sistemų ardymą. Ir visa tai–Pastero Instituto (Prancūzija) revoliucinio išradimo dėka: sukurta ypatinga formulė biologinių baltymų, pagal savo savybes panašių į du baltymus, esančius žmogaus odoje, jam būnant jaunam, ir kurie vaidina svarbų vaidmenį, stabdant odos senėjimo procesus. Šios naujai išrastos molekulės gali įsiskverbti į gilius odos sluoksnius ir, tokiu būdu, kompensuoti savųjų baltymų praradimą. Peptidai iš naujo subalansuoja odos savybes ir sustiprina jos apsaugines sistemas, taip padėdami atsinaujinti audiniams. Formulė sustiprina savo poveikį dėl aktyvių ingredientų: proteinai, jūrinės kilmės albuminai, vitaminai, mineralai, oligoelementai, antioksidantai, naudingi drėkikliai, vaisių rūgštys, augalų ekstraktai.

Apsaugojant ir stiprinant sistemas, „pavargusias” nuo ekologinių pažeidimų, įtampos (stresų), nuovargio ir natūralių biologinių bei hormoninių pakitimų, procedūra suteikia odai „postūmį” tobulėjimui, aprūpina produktais, reikalingais normaliam egzistavimui ir tuo pačiu apsaugo nuo natūralių atsargų praradimo, sustiprina apsauginę odos sistemą.

Procedūros trukmė: 60 – 90 min