Hemo-limfodrenažinis veido, kaklo ir dekolte masažas

 

Tai profilaktinis – gydomasis, raminamasis masažas, kurio metu veikiama veido, o per jį ir viso organizmo kraujagyslių bei limfinė sistema. Šis masažas skatina susikaupusių skysčių nutekėjimą, mažina paakių ir bendrą veido patinimą, skatina detoksikaciją, mažina išryškėjusių kapiliarų tinklą ant skruostų, nosies, paakių srityje.

Iš karto matomas puikus liftingo efektas ir veido kontūrų išryškėjimas. Oda tampa skaistesnė, gaivesnė ir gražesnė, nebelieka pabrinkimų ir nesveiko raudonumo.Masažas turi raminamąjį poveikį centrinei nervų sistemai, todėl puikiai tiks pervargimo ir streso nualintiems klientams. Hemo-limfodrenažinis masažas puikiai tinka:

paburkimams, patinimams šalinti;
turintiems pamėlusius paakius;
odai su išsiplėtusiais kapiliarais – nudrenuoja lėčiau cirkuliuojantį kraują ir „mankština“ kapiliarus;
rūkantiems- pagerinti odos spalvai;
metantiems svorį – skatina kolageno-elastino sintezę, padeda odai greičiau atsistatyti;
norintiems pastebimo liftino ir veido ovalo išryškėjimo;
turintiems riebalų sankaupas pasmakrėje;
po mechaninio veido valymo – ramina odą ir ženkliai sumažina veido raudonį;
patiriantiems streso ir norintiems pailsėti.
Kontraindikacija asmenims, turintiems labai žemą kraujo spaudimą.

Procedūros eiga:

Veido nuvalymas/demakiažas;
Serumas bei masažinis kremas arba aliejus parenkamas pagal kliento odos poreikius (drėkinantis, atjauninantis, raminantis);
Baigiamoji priemonė – kremas, fluidas parenkamas individualiai pagal odos būklę.

 

„Kobido“ masažas

Japoniškas terapinis veido masažas, kitaip dar vadinamas „Kobido“ – paremtas senovine japonų grožio puoselėjimo metodika.
Dvi pagrindinės šios senovinės japoniškos terapijos sudedamosios dalys yra kai kurios tradicinio japoniško anmos masažo technikos ir akupresūros elementai. Skiriamuoju kobido masažo ženklu tapęs specifinis stuksenimo judesys – taip pat viena iš anmos masažo technikų.
Procedūros metu masažuojami kaklo, veido ir galvos raumenys. Pirštų galiukais stimuliuojami veido taškai, odos ląstelės geriau aprūpinamos deguonimi, ji atsigauna ir atjaunėja. Masažas pagerina odos tonusą, spalvą ir gyvybingumą, atpalaiduoja pertemptus raumenis ir stimuliuoja tonusą praradusius, taip suteikiamas „pakėlimo“ (angl. lifting) efektas. Po masažo veidas atrodo pailsėjęs, sumažėja nuovargio požymiai. Senėjimą lėtinantis kobido masažo poveikis yra labai gilus, nes išjudina limfos sistemą, teigiamai veikia nervus, kraujotaką.
Masažas atpalaiduoja ir tonizuoja veido raumenis, todėl, vos pakilus nuo masažo stalo ir pažvelgus į veidrodį, matyti didžiulis skirtumas – nebėra įtampos žymių. Giliai viduje vyksta ir akimi nematomi procesai – pranyksta galvos skausmas, atsikratoma žarnyno bėdų, grįžta energija ir gyvenimo džiaugsmas, nes masažuojant veidą akupresūros principu paveikiami ir taškai bei meridianai, atsakingi už gerą savijautą bei darnią visų organizmo sistemų veiklą.

Japoniškas terapinis veido masažas suteikia malonų emocinį atsipalaidavimą, padeda pailsėti po įtemptos dienos ir streso, pakelia nuotaiką ir harmonizuoja.

Reguliariai taikant japonišką terapinį veido masažą oda tampa lygesnė, stangresnė ir skaistesnė:

Sumažinamas odos glebumas ir raukšlių ryškumas
Maksimaliai padidėja odos skaistumas
Išvalomi toksinai ir nešvarumai
Normalizuojamas odos drėgmės balansas
Atpalaiduojama raumenų įtampa
Pagerinama vidaus organų funkcija veikiant akupunktūrinius taškus ir meridianinę sistemą.