MAQPRO (le maquillage professionnel)

MAQPRO – vertinami profesionalų!

„MaqPro Paris“ – prancūziškas revoliucinis vardas dekoratyvios kosmetikos rinkoje, jau spėjęs užvaldyti profesionalų ir makiažo gerbėjų širdis pasaulyje ir Lietuvoje! „MaqPro Paris“- didžiuojasi galėdami pasiūlyti klientams aukščiausios kokybės rankų darbo kosmetiką, sudėtyje neturinčią parabenų, gaminamą iš gryniausių ir natūraliausių pigmentų, netestuotą ant gyvūnų.

Tai pirmasis ir iki šiol vienintelis kosmetikos prekinis ženklas, gavęs „Origine France Garantie“  sertifikatą, garantuojantį, kad visi produktai yra pagaminti būtent Prancūzijoje ir užtikrinantį aukščiausią prancūzišką kokybę.

Kolekcija pagaminta pagal specialų užsakymą būtent Lietuvai, sukurta atsižvelgiant į lietuvaičių spalvinius tipus ir stilių.

MAQPRO dekoratyvinė kosmetika ir specialieji efektai yra profesionalios paskirties priemonės naudojamos daugelyje teatro, kino ir TV grimerių. Daugelis Holivudo filmų, tame tarpe ir “Hju Glaso legenda” (“The Revenant”), “Sostų karai” (“Game of Thrones”), “Galaktikos sergėtojai” (“Guardians of The Galaxy”), “Kortų namelis” (“House of Cards”) ir kiti, buvo filmuojami grimuojant MAQPRO priemonėmis.

UŽSAKYMO PATEIKIMAS IR VYKDYMAS

Užsakyti norimas prekes galima elektroniniu paštu maqprobaltic@gmail.com arba telefonu 8 682 22737.

Užsakyme prašome nurodyti prekės pavadinimą, tūrį, spalvos numerį ir prekių kiekį. Nurodykite savo kontaktinius duomenis: vardą ir pavardę, telefono numerį, siuntimo adresą (jei norite gauti siuntinį per siuntų tarnybą) ir elektroninio pašto adresą.

Prekes galite atsiimti “Birutės Pajedienės Estetikos studija”, J. Balčikonio 3, Vilniuje, arba siunčiame per siuntų tarnybą Venipak. Siunčiant per siuntų tarnybą Venipak, imamas siuntimo mokestis nuo 2,90 EUR, kuris priklauso nuo siuntos dydžio. Perkant už 130 EUR ir daugiau, pristatymas Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją, NEMOKAMAS.
Prekes gali atsiimti užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo metu. Prekės pristatymo dieną su Jumis ar Jūsų nurodytu asmeniu susisieks kurjeris ir suderins tikslų pristatymo laiką.

Prekės išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas nuo pinigų gavimo į siuntėjo banko sąskaitą dienos.