Lietuvos TOP vizažisčių tandemas – Birutė Pajedienė ir Oksana Pikul- Jasaitienė!

Vienos geidžiamiausių vizažo meistrų dalinsis su Jums makiažo paslaptimis, MaqPro kosmetikos naujienomis, galimybėmis, kitokiais, įdomiais priemonių panaudojimo būdais.
Jūsų laukia siurprizai, nuolaidos ir vaišės!

Temos:
1. Oksana Pikul- Jasaitienė
CREATIVE BRIDAL MAKEUP – Kreatyvus nuotakos makiažas.

2. Birutė Pajedienė
SHINY DIAMOND LOOK – Madingos spindinčios akys.

Seminaro metu demonstruosime makiažo tendencijas ir naujausias kosmetikos priemones ir tekstūras, dėl kurių visažistai visame pasaulyje kraustosi iš proto! Sužinosite, kaip teisingai paruošti veido odą, kaip tinkamai užmaskuoti trūkumus bei nepastebimai sukontūruoti veido ovalą. Seminaro metu demonstruojama, kokios makiažo tendencijos aktualios šiais metais.
Būk pirmasis! Pamatyk! Išbandyk!

Visa tai Jums už pasitikėjimą mumis!
Data: 2019 birželio 16 d.

Vieta: Vilnius
Kaina: 30€ registracijos mokestis, iš jų 20€ galėsite išleisti MaqPro kosmetikai seminaro metu. Be to, kiekvienas užsiregistravęs dalyvis gaus loterijos bilietą MaqPro įsteigtai dovanai laimėti!
Registracija atliekama tik sumokėjus 30€ mokestį. Registracijos mokestis negrąžinamas. Pavedimo paskirtyje nurodykite: Vardas Pavarde 2019 06 16

Atsiskaityti galima pavedimu: Birutė Pajedienė, A/S LT96 7044 0600 0776 1474, AB SEB bankas.
Sumokėjus mokestį BŪTINA registruotis žinute tel.: 8 682 22737 arba el.p. maqprobaltic@gmail.com

Apie tikslią seminaro vietą ir laiką užsiregistravę dalyviai bus informuoti asmeniškai.
Daugiau informacijos tel.: 8 682 22737 arba el.p. maqprobaltic@gmail.com.

Apie MAQPRO
Kompaniją MAQPRO įkūrė Mišelis Deruelis, garus dailininkas – grimeris, kūręs makiažus garsiausioms kino žvaigždėms: Marlene Dietrich, Elizabeth Taylor, Sofi Loren, Bette Devis, Gregory Peck, Žan Gaben ir daugeliui kitų. Apie 1980 metus Mišelis Deruelis susipažino su Pjeru ir Nina Briuner. Daugelio tų laikų kino žvaigždžių įvaizdžių buvo sukurta Mišelio ir Pjero bei jų padėjėjų. Garsiausios iš jų: Catherine Deneuve, Romi Šnaider, Alen Delon ir kiti. Šiandien MAQPRO tęsia bendradarbiavimą su žinomiausiomis kino studijomis visame pasaulyje ir padeda joms ne tik kurdami grimą ar konsultuodami, bet ir savo profesionaliais grimeriais ir stilistais. MAQPRO yra pirmasis ir iki šiol vienintelis kosmetikos prekinis ženklas savo produkcijai gavęs sertifikatą „Origine France GARANTIE“ patvirtinantis, jog beveik visi ingredientai yra pagaminti būtent Prancūzijoje. Tokiu sertifikatu negali pasigirti joks kitas prancūzišku laikomas dekoratyvinės kosmetikos prekinis ženklas.