GRIMO MAESTRO ALANO BRIUNERIO UNIKALIOS MASTER-CLASS LEKCIJOS

Vienas iš žinomiausių tarptautinės klasės grimo specialistų Alanas Briuneris (Alain Brunner), ką tik vedęs atviras paskaitas ir master – class seminarus kinostudijoje “Lenfilm” (Rusija) atvyksta ir į Lietuvą. Alanas Briuneris dirbo daugelyje kino projektų, tame tarpe “Hju Glaso legenda” (“The Revenant”), “Sostų karai” (“Game of Thrones”), “Galaktikos sergėtojai” (“Guardians of The Galaxy”), “Kortų namelis” (“House of Cards”) ir kt. Seminaras pagal išankstinę registraciją.

Alanas Briuneris pasidalins savo patirtimi dirbant su garsiausiomis kino studijomis ir pasaulinėmis kino žvaigždėmis, papasakos linksmus nutikimus iš filmavimo užkulisių, pademonstruos keletą unikalių grimo technikų, naudojamų geriausių pasaulio kino grimerių.

Įvertindami didelį susidomėjimą šiuo renginiu ir tą faktą, kad renginys nemokamas[1], prašome registruotis iš anksto elektroniniu paštu: maqpro@gmail.com. Neužsiregistravę ir nesumokėję registracijos mokesčio į renginį gali būti neįleidžiami.

Apie MAQPRO.

Kompaniją MAQPRO įkūrė Mišelis Deruelis, garus dailininkas – grimeris, kūręs makiažus garsiausioms kino žvaigždėms: Marlene Dietrich, Elizabeth Taylor, Sofi Loren,  Bette Devis, Gregory Peck, Žan Gaben ir daugeliui kitų. Apie 1980 metus Mišelis Deruelis susipažino su Pjeru ir Nina Briuner. Daugelio tų laikų kino žvaigždžių įvaizdžių buvo sukurta Mišelio ir Pjero bei jų padėjėjų. Garsiausios iš jų: Catherine Deneuve, Romi Šnaider, Alen Delon ir kiti. Šiandien MAQPRO tęsia bendradarbiavimą su žinomiausiomis kino studijomis visame pasaulyje ir padeda joms ne tik kurdami grimą ar konsultuodami, bet ir savo profesionaliais grimeriais ir stilistais. MAQPRO yra pirmasis ir iki šiol vienintelis kosmetikos prekinis ženklas savo produkcijai gavęs sertifikatą „Origine France GARANTIE“ patvirtinantis, jog beveik visi ingredientai yra pagaminti būtent Prancūzijoje. Tokiu sertifikatu negali pasigirti joks kitas prancūzišku laikomas dekoratyvinės kosmetikos prekinis ženklas.

 

[1] Renginys nemokamas,  tačiau imamas 29 EUR registracijos mokestis už kurį bus galima įsigyti MaqPro kosmetikos.