2019 gegužės 28 d. VILNIUS. Autorinis seminaras: Makiažas pagal IRMĄ BALTRUŠAITIENĘ.

Autorinis Master Class seminaras: Makiažas pagal Irmą Baltrušaitienę

Europos ir pasaulio čempionė Irma Baltrušaitienė rengia susitikimą su jumis! Tai i6skirtinis autorinis makiažo seminaras.
Irma- Omc hair world championship Paris 2018 ir 2015 metų nuotakos makiažo rungčių nugalėtoja. Lietuvos čempionatų teisėja ir trenerė. Jos mokiniai laimi prizines vietas. Irma dirba įvairiuose projektuose su televizija, madų pristatymais, žurnalais ir kūrybinėmis fotosesijomis. Jos darbą vertina ir renkasi daugelis Lietuvos žvaigždžių. Ši vizažo meistrė ne tik dirba su individualiais klientais, grimuoja projektuose, bet turi daugiau nei 8 metų dėstytojavimo ir seminarų vedimo patirtį. Todėl jums gali pasidalinti patirtimi apie darbą tiek su paprastu klientu, bendravimo psichologiją, tiek atskleisti darbo paslapčių televizijos užkulisiuose. Gali papasakoti apie pasiruošimo ir dalyvavimo pasaulio čempionatuose niuansus.
Turite klausimų šiai meistrei? Domina, kokias priemones rinktis televizijos grimavimui, o kokias nuotakoms? Kaip atrodo vyriškas grimas? Ką daryti, kad oda atrodytų tobula tiek nuotraukose, tik gyvai? Kaip paruošti makiažą, kuris atlaikys didžiausius karščius? Ko reikia, kad nugalėtum konkursuose?
Tai tik maža dalis klausimų, į kuriuose atsakys Irma Baltrušaitienė seminaro metu. Tad jei jums įdomu ir domina profesionalaus darbo niuansai, šis susitikimas kaip tik jums. Irma kviečia susitikti ir sužinoti jos darbo paslapčių.

Mokymų trukmė: 8 ak. val.
Data: 2019 gegužės 28 d.
Mokymų vieta: Estetikos studija, Vilnius
Kaina: Seminaras 55Eur; Seminaras + Praktika 105Eur

Būtina išankstinė registracija. Vietų skaičius ribotas.
Registracija atliekama tik sumokėjus 20 Eur (tik seminaras) arba 45 Eur (seminaras su praktika) registracijos mokestį. Atsiskaitymas pavedimu: Birutė Pajedienė, A/S Nr. LT96 7044 0600 0776 1474, AB SEB bankas. Pavedimo paskirtyje nurodykite: dalyvio Vardas, Pavardė, mokymai geguzes 28.
Sumokėjus mokestį prašome registruotis žinute su tekstu:
Vardas, Pavardė
Telefono numeris
El. paštas
Miestas
Kursų data

Daugiau informacijos tel.: 8 682 22737, el.paštu maqprobaltic@gmail.com arba facebook žinute Estetikos studija
Organizatoriai pasilieka teisę keisti renginio sąlygas apie tai informavę užsiregistravusius dalyvius jų nurodytu el.paštu.
Tekstas yra organizatorių nuosavybė, kopijuoti ar plagijuoti griežtai draudžiama.